12 422 26 76, 601 549 856 bort@krakowpttk.pl

Realizujemy bon turystyczny

Kraków na liście UNESCO

Oglądamy dobrze znane mieszkańcom i turystom zabytki krakowskie w scenerii jakże tajemniczej. Obiekty i detale architektoniczne spowite w ciemności, lekko muskane delikatną smugą światła, ukazują swe fascynujące piękno. Nocne widoki miasta, niezmiernie rzadko oglądane, przywołują postaci z  dawnych czasów – władców, bohaterów i świętych.

Nastrojowa muzyka zdaje się podkreślać majestatyczny charakter miasta widzianego nocą.

Kraków naturalnie piękny

Przekrojowe ukazanie miasta przez pryzmat licznych terenów zielonych i akwenów wodnych. Powstawały one w dawnych czasach i współcześnie, bywają wielkie i niemal „kieszonkowe”,  niekiedy dzikie, ale i zagospodarowane. Wszystkie ciekawe, służące wypoczynkowi i rekreacji, ale będące też miejscami odwiedzanymi przez turystów.

Przyciągają oko barwami czterech pór roku, dając miastu tak niezbędny spokój i piękno.

Kraków. Przeżywanie miasta

Kraków to miasto pełne wspaniałych zabytków ale również innowacyjnych projektów i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki wciąż powstającym ciekawym obiektom służącym kulturze, nauce, komunikacji i usługom miasto staje się jednym z centrów przyciągających turystów, inwestorów i studentów.

W Krakowie  czeka Cię niezwykła podróż…

Kraków. Experience

Krakow is a city rich in wonderful monuments, but also innovative projects and modern solutions. Thanks to constantly developed interesting objects of culture, science, transportation and services, the city is a hub for tourism, investment and education.

Krakow is an incredible journey…

Kraków w zieleni

Nasze miasto zaprasza do zwiedzania niezwykłych w skali kraju terenów zielonych – lasów, łąk, parków i akwenów będących siedliskiem wielu gatunków zwierząt i roślin. Warto poznać też malownicze jaskinie i kompleksy skalne tworzące naturalną scenerię licznych legend i tajemniczych opowiadań.

Zauroczy Cię piękna krakowska przyroda!

Nowohuckie podwórka

Poznaj niezwykłe piękno jednej z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa. Mająca ponad 70 lat Nowa Huta stanowi przykład zastosowania unikatowego w Polsce rozwiązania urbanistycznego – jednostki sąsiedzkiej. Do dziś zachwyca widok szerokich ulic, rozległych placów i skwerów pełnych zieleni.

Odwiedź Nową Hutę – poznaj jej piękno!

Przeżyj te chwile w Krakowie

Kraków. Miasto złożone z chwil, przeżywanych w otoczeniu wspaniałych zabytków, wśród ciekawych zbiorów muzealnych, w uroczych kawiarenkach schowanych w zaułkach miasta,  wśród pięknej zieleni …
Przyleć , przyjedź, przybądź … Zwolnij  i zakosztuj , posmakuj wyjątkowego klimatu Krakowa – miasta, w którym historia splata się z nowoczesnością, młodość z przeszłością.

Tu każdy, czy to zagorzały turysta, fan historii i sztuki czy nocnego życia, znajdzie swoje „chwile”.

Realizujemy bon turystyczny